Bize Ulaşın: 0532 554 62 19

Nobel bilişim firması olarak Zeytinburnu bölgesinde her marka bilgisayarın tamir ve bakım hizmetlerini veriyoruz. Bilgisayarlar sürekli yenilenen teknolojilerle üretiliyor. Firmamız da teknolojik yenilikleri takip ederek kaliteli servis hizmeti vermeyi hedefliyor. Bu amaçla teknik servis ekibimize teknolojideki yenilikler hakkında düzenli eğitimler veriyoruz. Bilgisayarların bireysel, kurumsal ve ticari kullanımları sürekli artış gösteriyor. Bu durum bilgisayarla ilgili sorunların da artmasına neden oluyor. Gerek bireysel kullanımlarda gerekse ticari kullanımlarda bilgisayar sorunlarının zamanında çözülememesi birçok kayıplara neden olabilir. Zeytinburnu bilgisayar servisi hizmeti veren Nobel bilişim firmamız da servis hizmetlerinin hızlı verilebilmesi için alt yapısını güçlendirmiştir.

Bilgisayarınızla ilgili her hangi bir sorun yaşadığınızda hemen bizi arayabilirsiniz. Uzman ve deneyimli elemanımız kısa süre içinde verdiğiniz adrese gelerek sorunu tespit edecektir. Sorun tespit hizmetini ücretsiz veriyoruz. Size sorunla ilgili bilgi verilecek, ne yapılması gerektiği anlatılacak ve tamirin maliyeti iletilecektir. Kabul etmeniz durumunda da tamir işlemi yapılacaktır. Ancak yerinde tamiri mümkün olmayan bir sorun varsa bilgisayarınızı teknik servisimize getireceğiz ve buradaki atölyemizde sorunu çözeceğiz. İşlem bittikten sonra da cihazınızı tekrar adresinize getireceğiz.

Zeytinburnu bilgisayar servis elamanlarımız yazılım ve donanımla ilgili her türlü sorunu çözebilecek bilgiye ve deneyime sahiptir. Yaptığımız işlemlere firmamızın garantisini de vermekteyiz. Anakart, ekran kartı, hard disk, ram sorunları, işletim sistemi sorunları, virüs kaynaklı sorunlar titizlikle çözülmektedir. Ayrıca bilgisayarların bakım ve temizlikleri de özel cihazlarla yapılmaktadır. Kablolu, kablosuz ağ kurulumu, ağlarla ilgili problemlerin çözümü, format atma gibi hizmetlerimiz yanında yedek parça ve sarf malzemesi satışımız da bulunmaktadır.

Zeytinburnu kurumsal bakım ücretlerimiz de son derece makul düzeydedir. Hangi işlem için hangi ücreti talep edeceğimizi önceden size ilettiğimiz için kötü sürprizler yaşamayacaksınız. Bilgisayar tamir ve bakım hizmetleri için kurumlarla ve ticari işletmelerle bakım sözleşmesi de yapıyoruz. Düzenli olarak bakımlarını yaptığımız bilgisayarlarda arıza sorunu en aza inmektedir. Bilgisayarlar özellikle hatalı kullanımlardan ve tozdan fazlasıyla etkileniyorlar. Bu konuda müşterilerimize gerekli bilgileri de veriyoruz ve arızaları önlemeye çalışıyoruz. Ancak bilgisayarınızı kesinlikle ehliyetsiz kişilere emanet etmeyiniz.