Bize Ulaşın: 0532 554 62 19

Türkiye’nin teknoloji tedarikçisi olarak 1996 yılından beri hizmet vermekteyiz. İstanbul merkezli olan firmamız; her türlü yazılım ve donanım yanında servis hizmetleri de vermekteyiz. Servis ağımızdan biri olan Başakşehir bilgisayar servisimiz de yazılım ve donanım hizmetleri yanı sıra her tür teknoloji, elektronik ve de telekomünikasyon ihtiyaçlarınıza hizmet vermektedir. Yeni bilgisayar, dizüstü ve laptop ihtiyaçlarınız yanında tüm sarf malzeme ve aksesuar ihtiyaçlarınızı da karşılamaktayız. Tedarikçi firma olarak piyasadaki rakiplerimizden çok farklı ve ekonomik fiyatlar ile hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Her türlü donanım ve yazılım ihtiyaçlarınızı rekabetçi fiyatlarımız ile karşılıyoruz. Rekabetçi fiyatlarımızın yanında profesyonel kadromuz ile en doğru çözümler üretmek üzere çalışıyoruz.

 

Sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip eden sürekli güncel firmamız son teknoloji ürünler kadar,  uzman kadrosu ile de en doğru ve en ekonomik çözümleri üretmektedir. Yazılım ve donanımlarınız yanında, paket programlar konusunda da danışmanlık hizmeti veren firmamız en doğru programlarla verimliliğinizi artırmayı hedeflemektedir. Yine oluşabilecek her türlü arızalarınızda Başakşehir bilgisayar tamiri hizmeti vermekteyiz. Başakşehir ve çevresinde verdiğimiz tamir hizmetleri ile de en kısa sürede en doğru çözümü hedeflemekteyiz. Bilgisayarlarınızı mümkün olduğunda yerinde tamir etmek yanında, servisimize ulaştırılması gereken durumlarda da adresinizden alıyoruz. Tamiri yapılan bilgisayarlarınız da adresinize çalışır durumda test yapılarak teslim edilmektedir.

 

Tüm servis ve satış ağımız ile doğru teknolojilere ve doğru yazılımlara ulaşmanızı hedefliyoruz. Firmanıza çözüm ortağı olarak danışmanlık hizmeti vermek yanında yıllık bakım anlaşmaları ile de daha sorun oluşmadan önlem almayı hedefliyoruz. Periyodik bakımlar yaparak işleyişinizde hiçbir aksaklık yaşanmaması için çalışıyoruz. Başakşehir kurumsal bakım hizmetlerimiz Beykent ve çevresinde sürmektedir. Yaygın servis ağımız ile en kısa sürede en hızlı çözümü üretmeyi amaçlamaktayız. Mesai saati gözetmeksizin sürdürdüğümüz çalışmalarımız ile müşterilerimizin işleyişindeki sürekliliği korumayı amaçlıyoruz. Verimlilik hedefli çözüm ortağı olarak ekonomik olduğu kadar en doğru çözümleri üretiyoruz. Kurumsal hizmet ağımız kadar, bireysel ve ev tipi kullanıcılara da hizmet üretmekteyiz. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile her ölçekteki ihtiyacı karşılayacak profesyonel anlayış ile hizmet veriyoruz.