Bize Ulaşın: 0532 554 62 19

Kurumsal Destek & Bakım Anlaşması

Kurumsal Bakım Hizmetleri ve kapsama alanları Ticari işletmeler için, bilgisayar ve yan ürünlerinden kaynaklanan en ufak bir sorun hem iş kaybına hem de kurumun ticari olarak zarar görmesine sebep olmaktadır. Bakım anlaşmalarının amacı arızaların giderilmesi değil, sistemin durmaksızın çalışmasını sağlayarak, olası işgücü kaybını önlemektir.Kurum ile yapılan anlaşma kapsamına göre belirli periyotlar içinde sunulan bakım ve onarım hizmetlerinin tamamına verilen genel isimdir. Anlaşma çerçevesinde; Bilgisayar sistemleri ve donanımı, yazıcı, faks, fotokopi cihazları bakım ve onarımı, sunucular ve işletim sistemleri, kablolu ve kablosuz ağ yapısı, verilerinizin kontrolü ve yedeklenmesi hizmetlerini kapsamaktadır. Aynı zamanda periyodik bakımlar dışında oluşabilecek anlık donanımsal veya yazılımsal sorunlar için en kısa sürede müdahale ve çözüm hizmetlerini kapsar.

Domain & Hosting Hizmetleri

Kurumunuzun web üzerindeki yüzü olan web sitenizin domain, hosting hizmetlerini ve şirketinizde ücretsiz, hızlı ve kolay iletişim yolu olan e-posta servisinizin barındırma ve yönetimini sağlamakla beraber bu hizmetlerinizin aksamasını engellemek amacıyla kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Web Tasarım & SEO Hizmetleri

Kendi kurumsal kimliğinizi yansıtan, mobil ve tablet bir web sitesine ihtiyacınız mı var? Google, Yahoo, Yandex gibi arama motorlarında herhangi bir başarıya sahip değil misiniz?

Gelin, size kurumsal bir kimlik kazandıralım. Sizi aranılan, göz önünde ve kıskanılan bir firma haline getirelim...

Bilgisayar & OEM Parça Satışı

İhtiyacınız olan,  masaüstü, dizüstü, tablet bilgisayar ve OEM parça seçeneği içerisinden sizlere en uygun ürüne avantajlı fiyatlarla Nobel Bilişim rehberliği ile ulaşabilirsiniz.