Bize Ulaşın: 0532 554 62 19

İstanbul'da bilgisayar, laptop, notebook satışı, bilgisayar sarf malzemeleri satışı, cihaz tamiri ve bakımları gibi bilgisayarla ilgili tüm ihtiyaçlarınızın çözüm merkezi Nobel Bilişim firmamızdır. Bireysel ve kurumsal kullanımlarda müşterilerimizin teknolojiden en verimli şekilde faydalanmaları için verdiğimiz bu hizmetlerle iş verimliliğinin artmasını da sağlıyoruz. Bilgisayarlar hassas kullanılması gereken teknolojik cihazlardır. Bu nedenle satın almadan önce kaliteli ve ihtiyacınıza uygun bir cihaz almalısınız. Aldığınız cihazın satış sonrası bakım hizmetlerinden de sorunsuz faydalanabilmeniz gerekir. Nobel Bilişim olarak; tamir ve bakım hizmetlerimizle her zaman yanınızda oluyoruz.

Yazılım ve donanımla ilgili her türlü sorununuz firmamızın deneyimli ve eğitimli teknik servis ekibi tarafından garantili olarak çözülmektedir. Bilgisayar tamir ve bakım hizmetlerimizde marka ayrımı yapmadan çözüm sunuyoruz. Bilgisayarlarınızın arızalanarak firmanızda işlerin aksamasına neden olmaması için belli periyotlarda bakımlarının yapılması gerekiyor. Bir anlaşmayla bakım hizmetlerini kusursuz yapmaktayız. Ancak bazı hatalı kullanımlardan ya da çarpma, düşme gibi dış etkilerden dolayı bilgisayarınız arızalanabilir. Bu durumda da yapacağınız tek şey cihazınızı en kısa sürede bize getirmenizdir.

Bize getirdiğiniz bilgisayarınızda öncelikle arıza tespiti yapacağız. Arızanın giderilmesi için yapılması gereken işlemler için sizin bilgilendireceğiz. Onay vermeniz durumunda da arızanın tamirine başlayacağız. Arıza tespit işleminden ücret almıyoruz. Ancak tamir için gerekli maliyeti size sunuyoruz. Kabul etmezseniz bilgisayarınıza kesinlikle dokunmuyoruz. Servis hizmetlerimiz size mağduriyet yaşatmamak için en hızlı şekilde verilmektedir. Cihazınızı ne zaman alacağınızı ve ne kadar ödeme yapacağınızı önceden bilecek ve kötü sürprizlerle karşılaşmayacaksınız. Acil durumlarda kurumlara yerinde bakım ve tamir hizmeti de veriyoruz. Ancak yerinde tamiri mümkün olmayan cihazlarınız yine merkezimize getirilerek tamir edilir.

İstanbul’un her semtine ve yurdun her yerine servis hizmeti veriyoruz. Anlaşmalı kargo şirketi ile tamiri tamamlana cihazınız güvenli bir şekilde size gönderilir. Bilgisayar tamir ve bakım hizmetlerinde yaptığımız tüm işlemlere firmamızın garantisini veriyoruz. Ayrıca yine garantili ve orijinal yedek parça kullanıyoruz. Kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlarla tamir ettiğimiz ve akımlarını yaptığımız bilgisayarlarınız ilk günkü verimliliğinde çalışacaktır.