Bize Ulaşın: 0532 554 62 19

Firmamızı kurduğumuz 1996 yılından bu yana hızla büyümeye devam etmekteyiz. Müşterilerimizin iş hayatlarını kolaylaştırmak yanında verimliliklerini artıracak çözümler üretmekte; yazılım ve donanım hizmeti vermekteyiz. Sektörde öncü, lider ve güçlü bir kurum ve teknoloji tedarikçisi olarak hizmet vermekteyiz. Tedarikçi firma olarak rekabetsiz fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Son teknoloji ürünlerini ülkemize getirmek yanında son derece profesyonel servis anlayışımız ile müşterilerimize ulaştırmaktayız. Sürekli büyüyen ve genişleyen servis ağımız ile de son derece seçkin bir hizmet üretmekteyiz. Servis ağımızdan biri olan Güngören bilgisayar servisi merkezimiz de bu anlayış ile hizmet vermektedir.

 

Eksiksiz ve profesyonel çözümlemeler ile ulaştığımız müşterilerimize rakipsiz fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Tedarikçi firma olarak maliyet avantajı ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu durumda bizi emsal firmalardan çok ciddi bir ölçüde ayırmaktadır. Hizmetlerimizi sadece kurumlara değil bireysel kullanıcılara da ulaştırarak, her ölçekteki müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Güngören bilgisayar tamiri servisi olarak bilgisayarlarınızda oluşan her türlü donanım ihtiyacı ve arızaları giderilmektedir. Yeni bilgisayar satışımız kadar mevcut sistemlerinizin yenilenmesi de yapılmaktadır. Maliyet avantajlarımız kadar profesyonel kadrolarımız ile de rakiplerimiz ile aramızda farkı büyütüyoruz. Uzman kadrolarımız tarafından arızalarınıza müdahale edilerek en kısa sürede en etkili ve doğru çözüme ulaşılmaktadır.

 

Yaygın ve etkin servis ağımız ile sürdürdüğümüz hizmetlerimiz ile tüm yazılım ve donanım ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır. Yazılım ve donanım satışı yanında mevcut sistemlerin yenilenmesi ya da bakımının yapılması gibi hizmetleri de sürdürmekteyiz. Güngören kurumsal bakım olarak son teknolojiyi ilke olarak benimsemek yanında hızlı ve etkili çözüm ortağı olmayı da ilke olarak sürdürmekteyiz. Tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimize en kısa sürede ve en doğru çözümü ulaştırmak üzere çalışıyoruz. Teknik altyapı yanında kablolu ya da kablosuz ağ kurulumları yapmakta ve network ağları kurmaktayız. Yine paket programlar ve tüm yazılımlar konusunda hizmet vermekte ve de danışmanlık yapmaktayız. İlgili programların kurulumu, eğitim hizmeti yanında periyodik bakımları ve gerektiğinde yenilenmesi hizmeti de vermekteyiz. Mesai saati gözetmeksizin yürüttüğümüz çalışmalar ile müşterilerimizin iş akışını hızlandırmakta ve verimliliklerini artırmaktayız.