Bize Ulaşın: 0532 554 62 19

Avcılar ve çevresindeki bilgisayar kullanıcıları için bilgisayar arızaları sorun olmaktan çıktı. Teknogros firması olarak her marka bilgisayarın yazılım ve donanım sorunlarını hızlı ve garantili şekilde çözüyoruz. Günümüzde en küçüğünden en gelişmiş iş yerlerine, kurumlara ve şirketlere kadar her yerde bilgisayar kullanımı çok yaygındır. Tüm işler bilgisayar ortamında yapılmaktadır. Bunun yanında çok amaçlı bireysel bilgisayar kullanımı da hızla artmaktadır. Gerek bireyler için gerekse kurumlar için bilgisayarların kesintisiz kullanılması çok önemlidir. Bu nedenle arıza durumunda acilen tamir edilmesi gerekir. Nobel bilişim olarak Avcılar bilgisayar servisi hizmetlerimizi gezici servis araçlarımızla ve yerinde tamir ve bakım yaparak en hızlı biçimde vermeye çalışıyoruz.

Bilgisayarınızda bir arıza meydana geldiğinde hemen bizi arayabilirsiniz. Her marka ve model bilgisayarın tamiri ve bakımı konusunda eğitimli ve deneyimli elemanlarımız en kısa sürede evinize ya da iş yerinize gelerek sorun tespiti yapacaktır. Tamir için gerekli malzeme ve yedek parça yanında olan elemanımız sorunu yerinde çözecektir. Ancak sorun yerinde çözülemeyecek boyuttaysa cihaz atölyemize getirilecektir. Atölyemizde gerekli işlemler yapıldıktan sonra cihaz test edilecek ve sonrasında da size teslim edilecektir.

Avcılar bilgisayar tamiri kapsamında işletim sistemi kurulumu, virüs temizleme, veri kurtarma, anakart, ekran kartı, hard disk, ram tamiri yapıyoruz. Gerektiğinde de parça değişimi yapıyoruz. Ancak önemli olan arıza tamir edilirken bilgisayardaki verilerin korunmasıdır. Herkes için veriler önemlidir ama özellikle firma ve kurumlar için verilerin kaybolması ciddi sorunlara neden olur. Bu nedenle bilgisayar arızalarında sıradan tamircilere cihazınızı emanet etmeyin. Verileriniz kaybolabilir. Ama biz tüm verileri kurtararak tamir ve bakım işlemini yapıyoruz.

Avcılar kurumsal bakım hizmetlerimizi müşteri odaklı veriyoruz, kaliteden ödün vermeden hızlı ve garantili hizmet veriyoruz. Bunun yanında fiyatlarımızla da müşteri memnuniyeti yaratıyoruz. Hangi işlem için hangi ücretin talep edileceğini önceden müşterimize söylüyoruz. Yıllardır bu ilkelerle hizmet veren firmamız servis sektöründe pek çok yeniliğin de öncüsü olmuştur. Firmalarla aylık ve yıllık bakım sözleşmeleri yaparak onlara en hızlı hizmeti sunuyoruz. Firmamız bölgemizde bilgisayar kullanıcılarının en güvenli adresi olmuştur.