Bize Ulaşın: 0532 554 62 19

1996 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan firmamız Türkiye’nin teknoloji alanında hem tedarikçi olarak hizmet vermekte hem de yazılım ve donanım konusunda servis hizmeti vermektedir. Sürekli büyüyen ve çoğalan servis ağlarımızdan biri de Esenler bilgisayar servisi merkezimizdir. Firma prensibimiz olan en üstün ve en son teknolojiyi rekabetçi fiyatlar ile müşterilerimize ulaştırmak konusunda taviz vermeden çalışıyoruz. Tedarikçi firma fiyatlarımızın yanında profesyonel ekibimiz ile en doğru çözümleri üretiyoruz. Mesai saati gözetmeksizin sürdürdüğümüz çalışmalarımız ile hızlı ve doğru çözümlere en kısa sürede ulaşabilmeniz için hizmet üretiyoruz. Bilgisayar konusunda yeni bilgisayar, donanım ve aksesuar satışı yapmak yanında yazılımlar ve donanımlar ile ilgili her türlü sorunda servis hizmeti veriyoruz.

 

Teknoloji ürünleri, bilişim teknolojileri, telekomünikasyon, elektronik tüketim malzemeleri, perakende ürünleri ve internet perakendeciliği konusunda müşterilerimize her türlü destek ve hizmet ulaştırmaktayız. Esenler bilgisayar tamiri konusunda hizmet verdiğimiz servis merkezlerinden biridir. Gerek servis merkezimizde gerekse de adresinizde her türlü servis ihtiyacınızı karşılamaktayız. Mümkün olduğunca adresinizde sorunları çözmek ideali ile çalışmamız yanında, gerektiğinde de bilgisayarlarınız adresinizden alınarak gerekli tamir ve bakım sonrası adresinize teslim edilmektedir. Teknik servis hizmetimiz kadar bakım hizmeti de vermekteyiz. Periyodik bakımlar ile sistem performansınızın düşmemesi yanında olası arızalara daha oluşmadan müdahaleler yapmaktayız. Böylece iş verimliliğiniz düşmemekte aksine artmaktadır.

 

Profesyonel servis ağımız ile network kurulumlarınız yapılmaktadır. Kablolu ve kablosuz ağ kurulumları ile sistem gereklilikleriniz karşılanmaktadır. Esenler kurumsal bakım olarak ağ kurulumlarınız en ideal şekilde yapılmaktadır. Yine yazılım konusunda her türlü ihtiyacınıza cevap verilmektedir. Paket program ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır. Donanım ve yazılımlarda danışmanlık hizmeti verilerek firmanızın en ideal çözümlere ulaşması sağlanmaktadır. Sistem ve programların kurulması yanında, program kullanım eğitimleri de verilmektedir. Firmanızın bilişim ve teknoloji konusunda her türlü ihtiyacı birinci elden karşılanmaktadır. Tedarikçi firma olma avantajı ile tüm hizmetlerimiz rakipsiz fiyatlar ile tarafınıza ulaştırılmaktadır. Sadece kurumsal müşterilere değil bireysel müşterilere de hizmet vermekteyiz. Gerek bilgisayar satışı gerekse de teknik servis desteği olarak bireysel müşterilerimizin ihtiyaçlarını gidermeye de devam etmekteyiz.