Bize Ulaşın: 0532 554 62 19

Pc ve sarf malzeme başta olmak üzere donanım ve de yazılım hizmeti veriyoruz. Bunun yanında yıllık periyodik bakım hizmetleri ve ağ kurulumu hizmeti de vermekteyiz. Dünyanın sayılı büyük firmaları ile birinci elden tedarikçi olarak çalışmaktayız. Tedarikçi firma olmamız piyasada rakipsiz fiyatlarla hizmet vermemizi sağlamaktadır. 1996 yılından beri hizmet verdiğimiz sektörde rakipsiz fiyatlarımız kadar üstün kalite ve hızlı hizmetle de farklı bir yere sahibiz. Yaygın servis ağımızdan biri de Küçükçekmece bilgisayar servisi merkezimizdir. Arızalarınıza gerek servis merkezimizde gerekse de gelip yerinizde hizmet vermekteyiz. Donanım ve yazılım arızalarınızda ve kurulum ihtiyaçlarınızda yerinde hizmet verilmektedir. Servise gelmesi gereken donanımlarınız kendi personelimiz tarafından teslim alınmakta ve sorun çözüldükten sonra yerinde teslimat yapılmaktadır.

 

Küçükçekmece bilgisayar tamiri merkezimiz hızlı servis hizmeti ile ihtiyaçlarınıza en iyi ve doğru çözümü üretmektedir. Program satışımız kadar kurulum hizmetlerimiz ile de profesyonel çözüm üretmekteyiz. Program ihtiyacınızdan başlayarak tüm süreçte danışmanlık hizmeti vererek en doğru çözümlere ulaşmanızı sağlıyoruz. Programın kurulumu yanında eğitim hizmetini ve de sonraki bakım hizmetlerini de veriyoruz. Yaptığımız bakım anlaşmaları ile sadece yazılım ve programlarda değil, donanım ve sarf malzeme ihtiyaçlarınızı da gideriyoruz. Bilgisayar ve program ihtiyaçlarınızı tedarikçi firma fiyat politikaları ile karşılıyoruz. Rakipsiz fiyatlar ile de size ulaştırıyoruz.

 

Kurulum ihtiyaçlarınızda da kablolu ve kablosuz sistemler kuruyoruz. Ağ kurulumlarında güvenlik ihtiyaçlarınızı da tamamen gidererek herhangi bir güvenlik tehdidine maruz kalmanızı engelliyoruz. Küçükçekmece kurumsal bakım olarak her türlü ihtiyacınızda en hızlı hizmeti veriyoruz. Verdiğimiz hizmetler ile hem ticari olarak zarar görmenizi engelliyor, hem de iş akışınızın yavaşlamasını ya da durmasını engelliyoruz. Uzman ekibimiz ve yedi yirmi dört hizmet anlayışı ile hizmet veriyoruz. Türkiye’nin teknoloji tedarikçisi olarak verdiğimiz hizmet ve sattığımız ürünler ile rakipsiz olarak varlığımızı sürdürüyoruz. Her türlü ihtiyaç ve taleplerinize en kısa sürede en iyi ve de doğru çözümü üretmeyi sürdürüyoruz. Uzman ekibimiz ihtiyaçlarınızı yerinde tespit ederek projelendirmekte ve size en doğru ve en ekonomik çözüm önerileri sunmaktadır.