Bize Ulaşın: 0532 554 62 19

Günümüzde bilgisayarların girmediği çalışma alanı kalmadı. Tüm sektörlerde faaliyet gösteren firmalar gelişen dünyayla uyum sağlamak için teknolojinin tüm imkânlarından yararlanmak zorundalar. Bilgisayarlar çalışma verimliliğini arttıran modern teknolojik cihazlardır. Bireysel veya kurumsal kullanımlar için bilgisayar alırken teknik özelliklerini araştırır ve son teknoloji ürünü olmasını isteriz. Ancak aynı özeni bilgisayar bakım ve tamir hizmetlerinde de göstermek gerekir. Satış sonrası destek hizmetleri bilgisayarın kendisi kadar önemlidir. Aksi halde bilgisayarın avantajlarından yeteri kadar faydalanmak mümkün olmayacaktır. Esenyurt bilgisayar servisi olarak hizmet veren firmamız satış ve satış sonrası destek hizmetleri vererek teknolojiden en verimli şekilde faydalanmanızı sağlamaktadır.

Nobel bilişim firmamız bilgisayar, notebook, laptop, bilgisayar sarf malzemeleri ve aksesuar satışları yapmakta, firmanızın ihtiyacı olan programlar ve yazılımlar konusunda hizmet sunmaktadır. Firmamız çok sayıda firmayla bakım sözleşmesi yapmış ve müşterilerinin bilgisayarları sorunsuz kullanmalarını sağlamaktadır. Düzenli bakımları yapılan bilgisayarlarda beklenmedik arızalar ortaya çıkmayacaktır. Ancak kullanım hataları veya dış etkenlerden dolayı bilgisayarlarınız zaman içinde arızalanabilir. Bu durumda yapacağınız şey güvenli ve profesyonel hizmet veren firmamızı aramaktır.

Esenyurt bilgisayar tamiri ve bakımı hizmetlerimizde marka ayrımı yapmıyoruz ve tüm markaların ürünlerinin tamirini gerçekleştiriyoruz. Bilgisayar tamirini firmamızın donanımlı laboratuvarında deneyimli ve uzman personelimizle yapıyoruz. Ancak özellikle kurumların acil arızalarında yerinde bakım ve tamir hizmeti de veriyoruz. Tamir işlemlerine arıza tespitiyle başlıyoruz. Arızanın niteliğine göre yapılması gerekli işlemler ve maliyet ortaya çıkacaktır. İşlemi ve maliyeti kabul etmeniz halinde tamir işlemi başlamaktadır. Yaptığımız işlemlere firmamızın garantisini veriyoruz. Parça değişiminde ise orijinal ve garantili yedek parça kullanıyoruz.

Bilgisayarlar hayatımızın bir parçası haline geldiği ve işlerimiz bilgisayarlara bağlı olarak yürüdüğü için arıza durumunda tüm çalışmalarımız aksayacaktır. Bu nedenle firmamız hızlı tamir ve zamanında teslimata özen göstermektedir. Esenyurt kurumsal bakım hizmetlerinde müşteri memnuniyetini öncelikli hedef olarak gören firmamız kaliteli servis hizmeti, zamanında teslimat ve uygun fiyat ilkesiyle çalışmaktadır. Gerektiğinde servis aracımızla gelip bilgisayarınızı almakta, gerektiğinde kargo ile size ulaşmaktayız. Bilgisayarla çalışmaya başladığınız anda firmamız her türlü ihtiyacınız için her an yanınızda olacaktır.