Bize Ulaşın: 0532 554 62 19

Bilgisayarlar artık hayatımızın bir parçası haline geldi. Yediden yetmişe bireysel kullanımı hızla arttığı gibi kurumsal kullanımı da artmaktadır. Küçük bir ofisten şirketlere, büyük işletmelere, resmi kurumlara kadar her türlü iş yerinde işler artık bilgisayarla yapılıyor. Ancak teknolojik ürünler hassas cihazlardır ve gerek hatalı kullanım sonucu, gerekse yoğun kullanımlara bağlı olarak yıpranmalar sonucu çeşitli arızalar da ortaya çıkar. Bilgisayar arızalarının tamiri için mutlaka profesyonel hizmet veren firmalar tercih edilmelidir. Nobel bilişim firması olarak teknolojik gelişmeleri sürekli takip etmekte ve eğitimli, deneyimli kadromuzla Bahçelievler bilgisayar servisi hizmeti vermekteyiz.

Bahçelievler ve civarında nerede olursanız olun bilgisayarınızda yazılım veya donanım sorunları olduğunda hemen bizi arayın. Kendiniz asla müdahale etmeyin. Sıradan kişilere bilgisayarınızı emanet etmeyin. Yeterli bilgi ve deneyime sahip olmayan kişiler arızayı onarırken daha da büyümesine neden olabilir. Bir önemli konu da tamir sırasında bilgisayardaki bilgi ve dosyaların kurtarılmasıdır. Bireysel kullanılan bilgisayarlardaki veriler sizin için çok önemlidir ve kesinlikle kurtarılmalıdır. Ama kurumsal bilgisayar kullanımında veriler çok daha önemlidir. Veriler silindiğinde büyük iş kayıplarına neden olabilir.

Nobel bilişim firması olarak bilgisayarınızdaki tüm verileri kurtararak, hassas bir şekilde tamir ve bakım işlemlerini yapıyoruz. Bu nedenle Bahçelievler bilgisayar tamiri için en güvenli adres Nobel bilişim firmamız olacaktır. Bizi telefonla aradığınızda eğitimli ve deneyimli bir elemanımız adresinize gelecek ve sorunu tespit edecektir. Yanında getirmiş olduğu gerekli malzemelerle bilgisayarınızın tamirini yerinde yapacaktır. Yerinde tamir mümkün değilse cihazınızı servisimize getireceğiz. Burada gelişmiş teknolojik cihazlarımızla tamir işlemini gerçekleştireceğiz. Firmamız tamir ve bakım hizmetleri yanında bilgisayar satış, program satış, sarf malzemesi satış hizmetleri de vermektedir.

Bahçelievler kurumsal bakım hizmetlerimizi her marka bilgisayar için vermekteyiz. Ticari işletmeler için aylık ya da yıllık bakım sözleşmeleri yapıyoruz. Ticari işletmelerde bilgisayar arızaları zaman geçirmeden giderilmelidir. Aksi halde büyük iş kayıpları olacaktır. Bilgisayarlara düzenli bakım yaparak arıza meydana gelmesini önlüyoruz. Hemen her sektör için program desteği de veriyoruz. Bilgisayar tamir, bakım ve diğer servis hizmetleri için fiyatlarımız da makul düzeydedir ve sitemizde fiyatlarımızı görebilirsiniz. Böylece arızaların size maliyetini önceden bileceksiniz.