Bize Ulaşın: 0532 554 62 19

Bakırköy ve çevresinde yaşıyorsanız ve bilgisayarınızla ilgili sorunlarınız varsa çaresiz değilsiniz. Firmamız Nobel bilişim, bilgisayar yazılım ve donanım sorunları için hızlı, güvenli ve kaliteli servis hizmeti vermektedir. İşletim sisteminin çökmesi, virüs bulaşması gibi yazılım sorunları, anakart, ekran kartı, hard disk, ram bozulması gibi donanım sorunları firmamızın deneyimli ve eğitimli personeli tarafından kısa sürede giderilmektedir. Bakırköy bilgisayar servisi hizmetlerimizi evinizde ya da iş yerinizde verdiğimiz gibi, yerinde çözülemeyecek donanım sorunlarını atölyemizde çözüyoruz. Tamir ve bakım için yaptığımız işlemlere firmamızın garantisini veriyoruz.

Bilgisayar tamir ve bakım hizmetlerini mutlaka profesyonel firmalara yaptırılması gerekir. Personelin yeterli teknolojik bilgisi yoksa arızayı çözemeyeceği gibi daha fazla zarar da verebilir. Firmamız elemanları her marka bilgisayarın tamiri ve bakımı için eğitimler almış ve deneyimli kişilerdir. Bu nedenle marka bağımsız olarak tüm bilgisayarların tamirini ve bakımını garantili olarak yapıyoruz. Gerek bireysel müşterilerimiz gerekse kurumsal müşterilerimiz verdiğimiz hızlı ve güvenli servis hizmetimizden son derece memnundur.

Bakırköy bilgisayar tamiri talebinizi bize telefon ederek iletebilirsiniz. Bir saat içinde elemanımız evinize ya da iş yerinize gelerek arıza tespitini yapacak ve sorunu kısa sürede çözecektir. Gerektiğinde parça değişimi de yapacaktır. Yapılacak her işlem hakkında size bilgi verilecek ve maliyeti belirtilecektir. Ancak bazı donanımsal sorunların çözümü ancak teknik servimizde mümkündür. Bu durumda cihazınızı alarak servisimize getiriyoruz ve tamir tamamlandıktan sonra yeniden size teslim ediyoruz. Birden fazla bilgisayar, notebook, yazıcı ve benzeri kullanan iş yerleri için ise iş kaybı yaşanmaması için bakım sözleşmesi yapıyoruz.

Bilgisayarların belli aralıklarla bakımlarının yapılması, temizlenmesi ve format atılması gerekir. Oldukça pahalı olan bu ürünleri böylece daha iyi korumuş olursunuz. Bakırköy kurumsal bakım hizmetlerinin hızlı ve güvenli olması kadar ekonomik olması da firmamızın çalışma prensipleri arasındadır. Gerek tamir ve bakım hizmetlerinde, gerek parça değişiminde, gerek program destek hizmetlerinde ve sarf malzemesi satışlarında en ekonomik fiyatları firmamızda bulacaksınız. Bir önemli konu da tamir ve bakım hizmetleri sırasında oluşacak veri kayıplarıdır. Elemanlarımız tüm verilerinizi yedekleyerek işlem yapacak ve verilerinizin korunmasını sağlayacaktır.