Bize Ulaşın: 0532 554 62 19

 

İstanbul merkezli olarak 1996 yılında kurulmuş olan firmamız sektörün en köklü kuruluşlarından biridir. Tedarikçi olarak lider olduğumuz sektörde telekomünikasyon, elektronik ürünleri, bilişim teknolojileri, perakende ve internet perakendeciliği başta olmak üzere çok geniş bir alanda hizmet üretmekteyiz. Profesyonel anlayış, birinci sınıf hizmet ve ürün prensibi ile çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Bağcılar bilgisayar servisi olarak da verdiğimiz hizmetler ile müşterilerimizin her türlü teknoloji ve bilişim ihtiyacına profesyonel çözümler üretiyoruz. Verdiğimiz hizmetler ile kurumsal çözümler kadar bireysel ve ev kullanıcılarının her türlü ihtiyaçlarına çözüm üretmekteyiz. Her ölçekteki kurumun ihtiyacına yanıt oluşturabilecek alt yapımız ile en karmaşık sorunlara ve de ihtiyaçlara profesyonel çözümler üretmekteyiz.

 

Herhangi bir ihtiyaç ve arıza durumunda en hızlı müdahale ile müşterilerimizin yanında olarak iş hayatınızı kolaylaştırmak yanında verimlilik düşüşlerinin önüne geçiyoruz. Yine ürettiğimiz çözümler ile de verimliliğinizi artırıyoruz. Dünya standartlarının üstü hedefli bir hizmet anlayışı ile çalışmayı prensip ve iş ahlakı olarak sürdürüyoruz. Bağcılar bilgisayar tamiri hizmetleri üreterek de müşterilerimizin her türlü bilgisayar arızalarına çözüm üretiyoruz. Sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek sürekli güncel ve dinamik tuttuğumuz servisimiz, yüksek kaliteyi rekabetçi fiyat politikaları ile müşterilerimize ulaştırmaktadır. Müşterilerimize yazılım ve donanım olarak verdiğimiz profesyonel hizmetler mevcut arızalara cevap vermek yanında iş akışını hızlandırmayı da hedefleyen hizmetlerdir. İş yerinizde verimliliği artırmayı hedefleyen çözümlemeler sunarak da müşterilerimize hizmet ulaştırmaktayız.

 

Tedarikçi olarak da hizmet vermekte olmamız müşterilerimize son derece makul ve maliyetine çözümler ulaştırmamızı sağlamaktadır. Tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz arasında verdiğimiz hizmetler düşük maliyet avantajı yanında gereksiz maliyet ve zaman kaybı oluşmasının da önüne geçilmektedir. Bağcılar kurumsal bakım hizmetlerimiz kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimize doğrudan hem tedarikçi hem de çözüm ortağı olarak ulaştırılmaktadır. Tedarikçi olarak dünya devi markalar ile çalışmak koşulu ile her türlü ihtiyacı düşük maliyetler ile gidermekteyiz. Yaygın ve etkin servis ağımız ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına ilk anda ve hızlı cevap verebilir olmamız zaman kadar maliyet açısından da avantajlar oluşturmaktadır. Düşük maliyetlerle en hızlı servisi ve de hizmeti müşterilerimize ulaştırmaktayız.